11 września w Parrlamencie Europejskim w Strasbourgu odbyła się debata na temat naruszeń traktatowych przez Węgry. Swój Raport wraz z propozycjami uchwał przedstawiła europosłanka Judith Sargentini (z Holandii) z frakcji Zielonych. Debacie przysłuchiwał się Viktor Orban, któremu także udzielono głosu.
Subskrybuj
0 Komentarze
Najstarsze