Jakoś to będzie? Należę do tzw. żelaznego elektoratu Tuska. Nie dlatego, że jestem fanatykiem, ale ze zdrowego rozsądku. Tę deklarację składam w pierwszym zdaniu, żeby mi nikt z PT Czytelników nie zarzucił podkopywania autorytetuDalej
Jakoś to będzie? Należę do tzw. żelaznego elektoratu Tuska. Nie dlatego, że jestem fanatykiem, ale ze zdrowego rozsądku. Tę deklarację składam w pierwszym zdaniu, żeby mi nikt z PT Czytelników nie zarzucił podkopywania autorytetuDalej