Profesor Wojciech Sadurski pochylił się – krytycznie – nad zgłoszonym w orędziu przez prezydenta Karola Nawrockiego pomyśle nowej konstytucji, już w roku 2030. Swoje uwagi opublikował 13 sierpnia w Gazecie Wyborczej w komentarzu zatytułowanym „KarolaDalej
