K. Kuźmicz: Niepodległość, ale z nami!

0
(0)

No wreszcie! Widać, że zrozumieliście, jak toczy się świat polityki cywilizowanych krajów. O tych reparacjach z Niemiec toście dużo mówili, coś tam wam skapnęło, ale to wszystko nic w porównaniu z tym, co moglibyście uzyskać. Dość immunitetu dla wrażych państw. Niech obywatele nie ustępują! Trybunał Konstytucyjny będą mieli po swojej stronie.

A mnie jeszcze cieszy, że od nas niczego nie chcecie. No, może wrak tupolewa. Wraków możemy dostarczyć wam ile chcecie.

Ale tu chodzi o konkrety: pieniądze od Niemca! Cieszę się, że od nas nie chcecie. Bo niby dlaczego? Przecież zły Stalin obiecał wam trochę. A że nie dał? A jeszcze węgiel za darmo wziął? Cieszcie się. Do tej pory byście się nie wypłacili.

I ten tato. Tato nad tatami waszego premiera. Jak on nas lubi! Bo niby po co te sankcje? Ma chłop rację – to tylko nadweręża waszą gospodarkę.

A ten generał, co go w odstawkę daliście, to niech się nie mądrzy: Nie ma śmigłowców dla wojska, flota nie istnieje, a obronny holding, w którym PiS obsadziło krewnych i znajomych, jest na skraju upadku – mówi. I głupio mówi. Dwa śmigłowce, dwa nasze śmigłowce, a ten zachodni się zepsuł. I wasz prezydent to widział i minister. To czego jeszcze się krygujecie? Zapraszamy do wspólnoty, w której wszystkie państwa są niepodległe.

Bierzcie przykład z Białorusi i Kazachstanu.

Кузьма Кузьмич

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments