Co o prawomocnym wyroku sądzi sędzia Trybunału Konstytucyjnego. Oświadczenie Stanisława Piotrowicza i komentarzyk

5
(3)

Na internetowej stronie Trybunału Konstytucyjnego ukazało się „Oświadczenie sędziego Trybunału Konstytucyjnego Stanisława Piotrowicza”. Publikujemy je w całości.

Komentarzyk

Czytając te łzawe narzekania sędziego Trybunału Konstytucyjnego wzruszyłem się bardzo, a potem przypomniał mi się obrazek z sejmowej izby, gdy poseł Stanisław Piotrowicz z szyderczym uśmiechem wołał do opozycji: Precz z komuną, precz z komuną! Tak pokrzykiwał były sekretarz POP PZPR i nikt go za to do Komisji Etyki nie pozwał. Wyrok Sądu Apelacyjnego jest prawomocny i należy go wykonać. Kto jak kto, ale sędzia Trybunału Konstytucyjnego powinien dawać przykład i postępować jak praworządny obywatel, a  nie skarżyć się jak, za przeproszeniem, przekupka (z całym szacunkiem dla przekupek) i lamentować.

Prawdziwym mężczyzną jednak Piotrowicz nie chce, a może nie może być. A powinien odważnie wrócić do publicznych występów i krzyknąć, pokazując na sądy powszechne, za swoim suzerenem: komuniści!…, ale nie powtarzając już za tamtego innym wasalem: … i złodzieje! Za „komunistów” nikt go przecież nie będzie do sądu targać. (pr)

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

4 2 votes
Article Rating
Opublikowany w TrybunałTagged ,
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments