Minister Sprawiedliwości Waldemar Żurek stanowczo potępia skandaliczne zachowanie, do którego doszło 3 września 2025 r. podczas posiedzenia Trybunału Stanu w gmachu Sądu Najwyższego, uznając je za naruszenie powagi organu konstytucyjnego i podważenie autorytetu wymiaru sprawiedliwości.Dalej
