http://radom.wyborcza.pl/radom/7,48201,24406118,resort-sprawiedliwosci-do-prezes-so-w-radomiu-prosze-rozwazyc.html Ważny dyrektor z jeszcze ważniejszego departamentu ministerstwa sprawiedliwości prosi prezesa Sądu Okręgowego w Radomiu o rozważenie odwołania z funkcji przewodniczących dwóch sędziów. Chciałoby się rzec: Pokornie prosi…Chyba jednak nie… Kilka dni temu pisałem oDalej
Dzień: 2019-01-29
Kuźma radzi: Zostawcie matrioszki w spokoju!
Co tam u was się wyprawia?! Naszego płomiennookiego przyjaciela się czepiacie. Jego młodego asystenta do sizo (jakby kto nie miał rosyjskojęzycznych przyjaciół: do ancla) wsadzacie. A co on biedaczyna zrobił? Nic. Trochę forsy podprowadził, zDalej

