Radosław Januszewski: To nie moje kolano!

4.8
(4)

Jeżeli ktoś cokolwiek ukradł niezgodnie z procedurami to oczywiście musi oddawać. – powiedział wiceminister Marcin Horała w TVN 24 o wysokich nagrodach w państwowych spółkach, które odnotowały duże straty.

A Donald Tusk się dziwił. Istotnie jest się czemu dziwić. Przecież porządny złodziej złapany za rękę krzyczy: to nie moja ręka!

Tak, prawda, chodzi o fundusz sprawiedliwości (pisać dużą literą?… hm). Sprawa sięgnęła medialnego bruku, gdy wyszło na jaw, że chodzi m. in. o szpital, w którym J. K. miał operowane kolano. Szpital dostał 18,5 mln zł. Roman Giertych się oburzył, że to Bantustan: 9 250 00 zł za jedno kolano.

Fundusz Sprawiedliwości to były wielkie pieniądze mające pomóc tym, których spotkała krzywda. Miały czynić dobro, a stworzyły ziobrowy fundusz wyborczy Suwerennej Polski. Zawłaszczyli je sobie politycy. Powiedziała wicemarszałek sejmu z KO Monika Wielichowska.

Fundusz Sprawiedliwości, Pegasus, wybory kopertowe, afera wizowa, maseczki i respiratory, NCBiR, to tylko niektóre z afer, które osobiście krył Jarosław Kaczyński. Żołnierze mafii będą rozliczeni, szef też musi! Oburzył się Tomasz Trela z Lewicy.

I o co tyle rabanu? O jedno kolano?

Ok, niech wam będzie: jak ukradli, niech oddadzą, ale uszanujmy pracę chirurgów, nie kolano, tylko pieniądze za nie. Zgodnie z procedurami.

Radosław Januszewski

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 4.8 / 5. Vote count: 4

No votes so far! Be the first to rate this post.

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments