Reparacje od Rosji z tytułu agresji na Ukrainę – stan dyskusji. Webinar Kolegium Prawa Akademii L. Koźmińskiego (video)

5
(1)

11 maja Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego przeprowadziło webinar na temat „Reparacje od Rosji z tytułu agresji na Ukrainę – stan dyskusji”, w którym wzięli udział profesorowie: Krzysztof Ruchniewicz: Wina winnych. Reparacje w historii; Jerzy Kranz: Prawne aspekty roszczeń reparacyjnych po zakończeniu międzynarodowego konfliktu zbrojnego; Jan Barcz: Jak dochodzić reparacji od rosyjskiego agresora – uwarunkowania prawne i polityczne, dyskutowane koncepcje. Przedstawiamy zapis video webinaru.

Krzysztof Ruchniewicz: prof. dr hab., dyrektor Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy’ego Brandta Uniwersytetu Wrocławskiego, kierownik Katedry historii najnowszej w tym Centrum.

Jerzy Kranz: dr hab. prof. ALK, były dyplomata, m.in. Ambasador RP w Niemczech, uczestnik negocjacji w sprawie niemieckich i austriackich świadczeń za pracę niewolniczą i przymusową, członek Konferencji Ambasadorów RP.

Jan Barcz: prof. dr hab., kierownik Katedry Prawa Międzynarodowego i Prawa UE ALK, były dyplomata, m.in. Ambasador RP w Wiedniu, uczestnik negocjacji w sprawie niemieckich i austriackich świadczeń za pracę niewolniczą i przymusową, członek Konferencji Ambasadorów RP.

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] międzynarodowych. Stan dyskusji,  która odbyła się 11 maja 2022 r. Link do nagrania:https://monitorkonstytucyjny.eu/archiwa/21911 (dostęp: 17.05.2022 […]