Dagmara Pawełczyk-Woicka reaguje na Stanowisko sędziów poznańskich i 1800 podpisów, Krzysztof Lewandowski, Prezes SO w Poznaniu – odpisuje przewodniczącej KRS

3.7
(3)

Publikujemy ekscentryczny list, jak sądzimy – otwarty – sędzi Dagmary Pawełczyk-Woickiej, adresowany do sędziów, prokuratorów i osób spoza wymiaru sprawiedliwości, które zareagowały na jej posłanie do sędziego Krzysztofa Lewandowskiego, prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu, w którym polecała (doradzała?) skierowanie sędzi Joanny Knobel na kurs dokształcający z prawa konstytucyjnego. Pod listem – komentarz prof. Jerzego Zajadły z WPiA Uniwersytetu Gdańskiego oraz odpowiedź sędziego SO Krzysztofa Lewandowskiego.

 

Jerzy Zajadło (na profilu FB Michała Bobera)

Podpisałem się także pod tym apelem i teraz po przeczytaniu listu otwartego przewodniczącej neo-KRS, kierowanego w końcu także do mnie, mam niekonwencjonalną refleksję. Otóż Pani przewodnicząca jest jedną z niewielu osób, których zażenowanie moim zachowaniem, u mnie tym bardziej wzmaga poczucie dumy. To osobliwa zdolność Pani przewodniczącej, szczególny i naprawdę rzadko spotykany „dar”.

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 3.7 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments