Okiem sędziego: Król Maciuś I

4.8
(5)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25251796,metne-tlumaczenia-rzecznika-krs-macieja-mitery-w-sprawie-relacji.html

Uśmiech nie schodzi mi z twarzy jak czytam o kolejnych tłumaczeniach rzecznika Mitery na temat jego kontaktów ze słynną Emilią.

A to Emi próbowała się do dzielnego rzecznika przykleić, a to był to kontakt narzucony prezesowi Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia. Jak tu nie współczuć ?

Drogi Macieju ! Pozwól, że udzielę Ci kilku ważnych rad.

Po pierwsze zachowuj powściągliwość w kontaktach z żonami kolegów.

Po drugie, wystrzegaj się tych, którzy Ci narzucają swoje towarzystwo

Po trzecie, gdy znowu jakaś żona kolejnego kolegi z kręgów zbliżonych do ministerstwa sprawiedliwości i krajowej rady sądownictwa przyklei się co Ciebie narzucając Ci swoje towarzystwo bądź dzielny i asertywny, nie daj się kusić wizytami u elity polskiego dziennikarstwa.

A gdy będziesz się czuł zagubiony i nie wiedział co począć, skontaktuj się z dowolnym sędzią, niebędącym beneficjentem obecnych rządów nieomylnego ministra Zbigniewa. Jestem pewien, że każdy, z prawie 10.000 nie uwikłanych w chore zależności i układy, sędziów, powie Ci, że jak nie wiadomo jak się zachować, warto się zachować po prostu przyzwoicie.

I jeszcze jedna rada, taka osobista. Nie zapewnisz ochrony tym nielicznym spośród nas sędziów, którzy uznali i podpisem swym potwierdzili, że będziesz bronił niezależności sądów i niezawisłości sędziów w krs. Poznamy ich nazwiska, niezależnie od tego co Ty sam i politycy im obiecaliście. Choćby po to, żeby przestrzec, tych co podpisali, przed podobną pomyłką w przyszłości.

P.S Czasem próbuję sobie wyobrazić jak wygląda niejawna część obrad zespołów opiniujących w Klubie Dyskusyjnym im. Zbigniewa Ziobry, gdy decydujecie o losach, tych, co dla kariery własnej zrobią tak wiele… Może tak ?

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 4.8 / 5. Vote count: 5

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments