https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/sedzia-ukarana-upomnieniem-za-bledne-zastosowanie-przepisu,389613.html Prof. Paweł Czubik, do niedawna notariusz, obecnie podający się za sędziego Sądu Najwyższego, był sprawozdawcą w sprawie, w której ukarano panią sędzię. Ukarano za to, że odwołując się do Konstytucji wydała orzeczenie w duchuDalej
