Kuźma radzi: Nie popuszczać gejom, Białorusinom i NATO-lubom!

0
(0)

Kto jest wrogiem patriotów? Wiadomo – warchoły. A kto najbardziej warcholi poza sędziami, niepełnosprawnymi, nauczycielami…
Wiadomo, Żydzi. Ale to już prawda oczywista i nie raz dawaliście im odpór. Teraz czas na nowych. Sami się podstawili: geje, lesbijki i im podobni. I zrozumieliście, że oni dążą do zdemoralizowania dzieci. Taki malczyszka, taka dziewoczka, jak zobaczą geja, zaraz zaczynają się demoralizować na całego! Co więcej, takie dzieci same demoralizują dorosłych, szczególnie popów cerkwi katolickiej. Ale wasz prezes nie wytrzymał i dał odpór kochającym inaczej, chociaż wcześniej jakiś milkliwy w tej kwestii był. I o swoich dzieciach mówił. Że sam ich nie ma? Co z tego, wszystkie dzieci jego są. On je wychowa na patriotów i żaden gej, żadna lesbijka mu w tym nie przeszkodzą.

Ale zaraz, jeśli już mowa była o Żydach, to dlaczego nie wspomnieć o Białorusinach? No przecież! Wasz partizan patriotyczny z dawnych czasów puszczał ich wsie z dymem. Ale nie wszystkie, więc nie ma się czego czepiać. A nasz drug serdeczny, Bat’ko z Białorusi niepotrzebnie się sierdzi. Jakby nie rozumiał potrzeb wyższej polityki. Ale jego się nie obawiajcie, jakby co, przemówimy mu do rozsądku.

Wam też chciałbym do rozsądku przemówić, dorogije, weźcie się wreszcie na sposób i rocznicę NATO (a tfu, tfu) zacznijcie z nami obchodzić. Co, że mało który wojenny człowiek w Polsce rosyjski zna? Że angielskiego się wyuczyli jako te małpy? Nie szkodzi, zakąsim odpowiednio, przecie my Słowianie i jakoś wspólny język znajdziem. Już – zdawało się – znaleźliśmy z waszym bywszym (a no niestety – bywszym) czeławiekom od armii. Porządny był chłop, toście go w odstawkę dali. Ale spokojnie. On wróci, a wraz z nim wrócą głosy z wiadra. Oby pełne samogonu było!

Кузьма Кузьмич

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments