Kuźma radzi: Prokuratorzy do łopat, nauczyciele pod tablice!

0
(0)

I obie ręce w górze. W jednej kreda, w drugiej gąbka. Kto godzi się z podwyżkami i niemal poselskimi pensjami może opuścić ręce i odejść od tablicy.

Bardzo się uwijacie towarzysze patrioci. Kiedyś pogoniliście lekarzy-rezydentów, co kawiorem się obżerają, a mało im pieniędzy, wcześniej sędziów bezczelnych, co to immunitety mają, a i niepełnosprawnym, co z kalectwem się obnoszą, kota popędziliście. Teraz za nauczycieli się bierzecie. I dobrze! Dwóje stawiają, to niech mają za swoje.

A jak kto nie godzi się z podwyżkami i zastrajkuje? A niech strajkuje. Patrioci swoje i tak wiedzą. A jak nie wiedzą, to telewizję pooglądają i się dowiedzą. I zagłosują jak trzeba.

A prokurory, chłopy tęgie, zdrowe, kobity na schwał niech pilnie machają łopatami, żeby dwa wieżowce zakopać.

Ja wam powiem, jak się to robi. Bierze się prokurorów, co rzemiosło znają i daje się ich do trudnej sprawy, np. jakiegoś banczku. Na czele stawia się kogoś, kto powinien prawdziwie patriotycznej władzy słuchać. A jak nie posłucha, to won! Drugiego się obsadzi. A jak nie posłucha, to won i z nim! Wreszcie jakiś się znajdzie. A jak się nie znajdzie… Niemożliwe, zawsze jakiś się znajdzie. Gorzej z jego podwładnymi, którzy się na robocie znają. Ale na to też jest sposób: szafy z aktami bankowymi przepastne są i pracy do wyborów na pewno wystarczy.

I na pewno, ale to na pewno znajdzie się prokurorów, którzy podleca, zawistnika i do tego Austriaka tak przesłuchają, żeby nikt nie wiedział: on ukradł, czy jemu ukradli.

Ale to za mało, więc trzeba trochę bandziorów przykaraulić, żeby wiadomo było, kto dobry, a kto zły. I żeby wiadomo było, kto tu rządzi. I niech ta blondyna o niebieskich oczach, co „Misia” ogląda nie myśli, że jej wszystko wolno. Jak z Brukseli przyjedzie to też się ją wsadzi.

A może też jurnego warchoła, co wielomilionowe przewałki robił za seks z ladacznicami uda się wsadzić. Doświadczenie już ma. Sześć lat siedział za czasów, kiedy prawdziwy lud rządził rękami swoich przedstawicieli.

No, w każdym razie towarzysze patrioci, roboty macie od groma. Do wyborów wam wystarczy. A jak wygracie, to już łatwiej pójdzie. Wszyscy wszystkich powsadzacie. I nie trzeba będzie z bratnią pomocą hybrydowo przychodzić.

Кузьма Кузьмич

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments