Kuźma radzi: wypowiedzcie wojnę Ameryce

0
(0)

Każdy kraj, w którym rządzą prawdziwi patrioci prowadzi teraz wojnę. Nasz car Władimir znów na wojennej ścieżce. I z Syrią zacznie sobie ostrzej poczynać i za Ukrainę już się wziął. Nie ma co się dziwić, sondaże spadły mu do 54 procent. Trzeba podreperować.

A Izrael? Tam też patrioci na schwał rządzą – pod wodzą pułkownika komandosów urządzili sobie strzelanie do palestyńskich demonstrantów. Mogli policyjnie, ale woleli wojskowo.

A wy? Z Eurosojuzem jakoś niesporo wam idzie, cofacie się (rozumiem, że na z góry ustalone pozycje), sędziów-warchołów znów na posadach instalujecie. No, to została wam Ameryka. Coś ostatnio ich leciwa, ale jakże piękna ambasadorka zaczęła wam mącić na polu medialnym. Ale znalazł się prawdziwy bohater, który w pojedynkę całą armię, flotę, wojska kosmiczne i powietrzne Stanów Zjednoczonych powstrzymał. Gieroj-wicepremier nie odpuścił. A spekulują warchołowie medialni, że to na pokaz, że to na polecenie waszego wodza niedużego. A niech spekulują. My teraz idziemy na wojnę i wszelki sojusznik, nawet nieduży nam się przyda.

Кузьма Кузьмич

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments