Michał Romanowski: Czym różni się profesor Wojciech Katner mający 68 lat od muzyka Micka Jaggera mającego 74 lata?

0
(0)

Czym różni się profesor prawa handlowego Wojciech Katner mający 68 lat od Micka Jaggera z Rolling Stones mającego 74 lata? Wie to prezydent Duda, Ziobro i Kaczyński. Katner jest zbyt stary, aby orzekać, a Jagger zbyt młody, aby [przestać] śpiewać!

Wielu nie wie co dzieje się w państwie PiS i Ziobry, a co ma wpływ na wolność każdego z nas i wolność biznesu! Kuchnia jest porażająca!

Zostałem poproszony, aby napisać artykuł do Księgi Pamiątkowej profesora prawa handlowego z Uniwersytetu Łódzkiego i sędziego Izby Cywilnej Sądu Najwyższego Pana Profesora Wojciecha Katnera.

Zwykle do takich ksiąg pisze się artykuły naukowe. Ja napisałem artykuł o Człowieku, który pokazał że sędzia nie może być uczestnikiem gry rządzących, nie może dać nabrać się Manowskiej (neo I Prezes SN), która wolnych sędziów nazywa „politykami w togach”, ani RPO prof. Wiąckowi, który uważa, że „pewność prawa wymaga uznania, że neo/niby sędzia jest sędzią oraz nie widzi, że Polska ignoruje ETPCz i TSUE”.

Napisałem o profesorze prawa handlowego, który został sędzią Sądu Najwyższego, o którym prezydent Duda i neo KRS powiedzieli w 2018 r., że są zbyt starzy, aby orzekać i ich wiek stanowi zagrożenie dla wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

Taka jest prawda o reformach Dudy, PiS i Ziobry, aby ulepszyć polskie sądy! Trzeba mówić o tym głośno!

Mick Jagger z the Rolling Stones podczas koncertu w Polsce w 2018 r. tak to skomentował: „Jestem za stary, aby być sędzią, ale jestem dość młody, by śpiewać”. Mick Jagger miał wtedy 74 lata! Katner 68!

„Winą” prof. Katnera był fakt krytyki niszczenia niezależności polskich sądów. Był zbyt stary wedle prezydenta RP Dudy i neoKRS i PIS-u i Ziobry, aby pozwalać sobie na taką krytykę! W jego wieku miał zdolność zatruwania umysłów ludzi młodszych, przyszłych pokoleń Polek i Polaków, o edukacją umysłów których dbać ma minister Czarnek!

Prezydent Andrzej Duda cieszący się zaufaniem Polaków, autor zmian niszczących wolne sądy, blokujący uwolnienie dla Polski, czyli dla nas, dla gospodarki środków z KPO wraz z neo Krajową Radą Sądownictwa uznał w 2018 r., że m. in. profesor Katner jest zbyt stary, aby orzekać w sprawach m. in. z prawa handlowego.

W moim artykule do opublikowanej księgi jubileuszowej prof. Katnera postanowiłem nazywać głośno po imieniu tych, którzy ze środowiska naukowego niszczą jako neo sędziowe SN polską praworządność i lekceważą ETPC, TSUE i polską Konstytucję.

Trzeba wskazywać i wytykać ich palcem nazywając rzeczy po imieniu.

Profesor Minerwa McGonagall w książce „Harry Potter i Zakon Feniksa mówiła do Mundungusa „Dung” Fletcher’a:
„Nie wiem, gdzie się nauczyłeś odróżniania dobra od zła, Mundungusie, ale wygląda na to, ale wygląda na to, że opuściłeś kilka najważniejszych lekcji”.

Katner jest zbyt młody

Zdjęcie ilustrujące: Prof. Wojciech Katner w „Kropce nad i” z Moniką Olejnik. Kadr z TVN24, 26 września 2018 r.

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments