Okiem sędziego: Skąd hejterzy znali z wyprzedzeniem Pana zamierzenia dyscyplinarne? Żądamy odpowiedzi, sędzio Radzik!

4.8
(4)

Sędzia Olimpia Małuszek – Barańska [na swoim profilu TT] użyła skrótu myślowego czytelnego i zrozumiałego dla wszystkich inteligentnych ludzi.

Na swoim zaś profilu Przemysław Radzik pisze,

Przemysław W. Radzik on Twitter

Hejt, w tym niepowściągliwe wypowiedzi, na #TT są niegodne sędziego. Sędzia Olimpia B.-M. z Gorzowa Wlkp. zniesławiła na #TT jednego z prokuratorów @PK_GOV_PL, a także Z. Ziobrę, Min. Sprawiedliwości. Zakończyłem postępowanie i kieruję sprawę do sądu. https://t.co/XJuicjUbvf

https://wiadomosci.wp.pl/zlecil-przesluchiwanie-kobiety-podczas-porodu-prokurator-adam-roch-moze-zostac-sedzia-sn-6288792138737281a

Panie zastępco rzecznika, Przemysławie Radziku, przejdźmy od razu do rzeczy, bez zbędnego owijania w bawełnę.

Jak się wydaje, nie do końca trafnie rozpoznaje Pan skutki i przyczyny pewnych zdarzeń, więc służę pomocą. Pytania i odpowiedzi, bez zagadek.

Czy prokurator Adam Roch prowadził śledztwo w sprawie, gdzie jedną z podejrzanych była kobieta w zaawansowanej ciąży? Prowadził.

Czy prokurator Adam Roch, gdy kobieta ta leżała w szpitalu i zaczęły się skurcze porodowe zlecił odebranie od niej próbek pisma? Zlecił.

Czy pokrzywdzona sposobem potraktowania przez funkcjonariuszy Państwa Polskiego wniosła skargę do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu? Wniosła

Czy rząd RP na skutek zawarcia ugody przeprosił pokrzywdzona za to jak została potraktowana i wypłacił 40.000 zł tytułem zadośćuczynienia przyznając, że doszło wobec niej do nieludzkiego traktowania oraz tortur? Tak

Czy z tym wszystkim ma związek Adam Roch, do niedawna prokurator? Tu zostawiam wolne pole dla Pańskiej samodzielnej analizy.

I wreszcie czy Adam Roch jest, jak sądzi on sam oraz jego koledzy i koleżanki z ciała zwanego Izbą Dyscyplinarną, sędzią SN ? Otóż nie jest, nawet jak Pan, Pana kolega Lasota i Pana szef Schab postawicie zarzuty kolejnym dziesiątkom i setkom sędziów. Tak jak da się uchwalić mocą woli politycznej, że po niedzieli jest sobota, tak rzecznik, jego zastępcy ani sam minister Ziobro nie sprawi, że Adam Roch stanie się sędzią Sądu Najwyższego skoro desygnował go organ nielegalnie wybrany po przeprowadzeniu nieuczciwego konkursu.

I druga sprawa, oczywiście nie mamy dowodów żeby twierdzić, że minister sprawiedliwości zlecił hejtowanie niezależnych sędziów. Ale kto uczynił swoją prawą ręką odpowiedzialną za sądy Łukasza Piebiaka ? Kto ściągnął do ministerstwa Jakuba Iwańca ? Kto awansował na funkcję prezesa sędziego Cichockiego ? I kto stoi za błyskotliwą, choć chyba już wkrótce pewnie przerwaną, karierą sędziego Dudzicza ? Sędzia Olimpia Małuszek – Barańska użyła skrótu myślowego czytelnego i zrozumiałego dla wszystkich inteligentnych ludzi.

A Pan, Panie sędzio Radzik, wciąż ucieka od wytłumaczenia swoich kontaktów z hejterskim kontem KastaWatch. Skąd państwo hejterzy znali z wyprzedzeniem Pana zamierzenia dyscyplinarne? No skąd? Zostawiam Pana z tym pytaniem na weekend.

Okiem sędziego

*Autor blogu jest sędzią w jednym ze stołecznych sądów. Publikujemy za jego zgodą. Sam o sobie pisze:
Independentjudge. Sędzia praktyk, od kilkunastu lat orzekający w sprawach karnych. Przywiązany do własnej niezawisłości i zapisanej w Konstytucji niezależności sądów. Członek Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”.Sędzia praktyk, od kilkunastu lat orzekający w sprawach karnych. Przywiązany do własnej niezawisłości i zapisanej w Konstytucji niezależności sądów. Członek Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”.

Od Redakcji:

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 4.8 / 5. Vote count: 4

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments