W ramach naszego cyklu „Powiedzieli, napisali” proponujemy wybrane fragmenty niezwykle ważnego wywiadu prof. Tomasza Tadeusz Koncewicza dla red. Agnieszki Kublik z „Gazety Wyborczej”, który został opublikowany 15 stycznia na stronie internetowej pisma pod tytułem „CoDalej
