Fakt, nabrałem się. Nie ja jeden. Nabrali się także generałowie, i nasi i amerykańscy. I pewnie wszyscy inni. Nabrali się także redaktorzy mediów z różnych krajów. A więc Rosja znów górą, do czasu konfrontacji zDalej
Fakt, nabrałem się. Nie ja jeden. Nabrali się także generałowie, i nasi i amerykańscy. I pewnie wszyscy inni. Nabrali się także redaktorzy mediów z różnych krajów. A więc Rosja znów górą, do czasu konfrontacji zDalej