Radosław Januszewski: Komforty dla Ławrowa

5
(3)

Ławrow straszy użyciem broni atomowej. Co to może znaczyć? Ano to, że Rosja zdaje sobie sprawę z klęski. I to że kontynuacja wojny to tylko pełzanie w krwi własnej młodzieży po ukraińskiej ziemi.

Nie to, żebym się litował nad gwałcicielami, mordercami i rabusiami, ale myślę, że lepiej byłoby, gdyby siedzieli u siebie i zapijali się na śmierć, gdzieś w mordobijskim powiecie pod Uralem, niż żeby mieli nieść pożogę, zniszczenia i śmierć ludziom z ościennego kraju.

A Ławrow straszy użyciem broni atomowej. Czyli straszy rozszerzonym samobójstwem: Putin strzeli sobie w łeb w bunkrze, albo rozstrzelają go na jego życzenie esesmani… przepraszam, nie ta historia… rozstrzelają go żołnierze specnazu. Wierchuszka z Kremla trzęsąc się ze strachu będzie szukać schronienia na świecie, wyprzedawać ostatnie moskiewskie tajemnice w zamian za dobre traktowanie, ale kto tam będzie zainteresowany takimi zwietrzałymi tajemnicami.

A Ławrow już nie będzie straszył użyciem broni atomowej, bo będzie siedział w komfortowym areszcie, gdzieś w Hadze i czekał na sąd.

Aha, już się zaczęło: pewien rosyjski pilot niedługo trafi pod sąd na Ukrainie.

Radosław Januszewski

Karykatura z Wikimedia Commons

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments