Oświadczenie Lecha Wałęsy ws. Sądu Najwyższego Nie ma wolności bez praworządności. Pragnę wyrazić głębokie zaniepokojenie kryzysem wywołanym daleko idącymi zmianami w polskim sądownictwie. Budzą one zasadnicze wątpliwości w kraju i za granicą. Naruszenie niezawisłości polskich sądówDalej

