Zmiany w Trybunale Konstytucyjnym: Maria Pereira nową rzeczniczką?

Maria Pereira, źródło YouTube

Odwołany został rzecznik Trybunału, pan Marcin Koman i przesunięty na stanowisko dyrektora Zespołu Prezydialnego, który nota bene, wkrótce na mocy ustawy przestanie istnieć.
Jego miejsce ma zająć Maria Pereira, prywatnie żona Samuela Pereiry, jednego z najbardziej niepokornych dziennikarzy związanych z Prawem i Sprawiedliwością.
Od marca 2016 jako ekspertka social media pracuje w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.
Maria Pereira ma 27 lat, licencjat z dziennikarstwa i komunikacji społecznej, obroniony na Politechnice Koszalińskiej. Nie jest wprawdzie prawniczką, ale po godzinach spełnia się jako blogerka lifestyle’owa. Prowadziła bloga „Make My Place” (już niedostępny), kanał na YouTube. Tematyka jest szeroka – od stylu życia, nowości wydawniczych i wystroju wnętrz, aż do szeroko reprezentowanej działki kosmetyczno-urodowej.
Monitor bardzo poleca, przedstawiony przez nową rzeczniczkę Trybunału Konstytucyjnego na YouTubie, przepis na kapuśniak po indyjsku.

Smacznego!

Ocena Czytelników
[Razem: 46 Średnio: 3]
Print Friendly, PDF & Email

1
Dodaj komentarz

Możesz komentować z użyciem konta WordPress.com, Twittera, Facebooka, lub Google+.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
o.nyx
Gość
o.nyx

Zapomnieliście dodać, że pani Maria Pereira de domo Mackiewicz jest siostrzenicą prezydentowej Marii Kaczyńskiej. Wczytywanie... 5