Okiem sędziego: Brak słów!

0
(0)

https://natemat.pl/247537,kim-jest-adam-roch-kandydat-do-sn-przesluchiwal-kobiete-w-trakcie-porodu

Bardzo chciałbym, żeby powyższa wiadomość o przesłuchaniu kobiety w czasie porodu na polecenie prokuratora nie była prawdą. Naprawdę. Każdy by tego chciał. Bo takie rzeczy nie powinny mieć, nigdy i nigdzie w żadnych okolicznościach, miejsca.

Jeśli powyższa informacja jest prawdą, to sprawa ta urasta do symbolu obecnego zamachu na Sąd Najwyższy. Nie konkursu na wolne miejsca, nie reformy, (bo ta ani konkurs ani reforma) tylko trwającego i realizowanego metodą „na rympał” politycznego zamachu na niezależny Sąd Najwyższy. Symbolem tego nieważnego konkursu realizowanego na podstawie sprzecznej z Konstytucją ustawy przez członków Krajowej Rady Sądownictwa wybranych do tego organu w sposób niezgodny z Ustawą Zasadniczą będzie właśnie taki kandydat.

A możliwości są tylko dwie i obie są złe. Albo Krajowa Rada Sądownictwa pracuje w sposób tak niechlujny i pośpieszny, że w żaden sposób nie weryfikuje ani wiedzy i dorobku zawodowego kandydatów ani ich poziomu moralnego, albo członkom KRS jest w sumie zupełnie obojętne, że kandydat mający takie „dokonania” zawodowe kandyduje do Sądu Najwyższego.

Nasze Państwo już zapłaciło zadośćuczynienie za dokonania takiego kandydata na sędziego SN, teraz grozi nam wszystkim zapłacenie jeszcze wyższej ceny za nominowanie takiej osoby na najwyższe stanowisko w wymiarze sprawiedliwości.

To się nie może stać !

Okiem sędziego

*Autor blogu jest sędzią w jednym ze stołecznych sądów. Publikujemy za jego zgodą.

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments