Jakub Tau: A jeśli…

5
(3)

…wygra Trzaskowski?
Chciałoby się powiedzieć, że będzie normalnie. Owszem, będzie normalna nagonka pisowców na prezydenta, ale jakoś może jednak wszystko znormalnieje.
…wygra Duda?

Polityka zagraniczna: Polska wychodzi z Unii. O, nie od razu, ale przecież J. Kaczyńskiemu o to chodzi. Co więcej, oskarżającym palcem wskaże na Unię: to oni nas nie chcieli (czytaj, na dyktaturę nie chcieli dawać pieniędzy).

Ameryka? Cóż, może Trumpowi ktoś podpowie, że jest taki A. Duda, prezydent Polski, kraju, który chce utrzymywać nie wiadomo dlaczego nawet 2 tysiące żołnierzy amerykańskich.

Rosja, czyli Chiny? Nie bądźmy małostkowi, przecież to nie Związek Radziecki, a mają tani gaz i ropę. No dobrze, nie będziemy robili awantury o jakiś wrak. A z Państwem Środka dogadamy się, przecież leżą tak daleko. I może wreszcie pozbędziemy się tych niepotrzebnych nikomu amerykańskich G.I. Joes.

Polityka wewnętrzna: Wreszcie, wreszcie będzie można wprowadzić tak wyczekiwaną, tak hołubioną karę śmierci. Kto pójdzie pierwszy na szafot (może chemiczny, może konopny)? Chciałoby się powiedzieć, że Donald Tusk, ale on pewnie będzie za granicą. Zamiast Tuska na szafot lekarzy aborcjonistów! Religia nie będzie obowiązkowa, ale będzie oczywista. No bo kto nie pośle dziecka na religię (do końca szkoły średniej), jeśli miałby stracić pracę?

Kultura i sztuka rozkwitną. Repolonizacja mediów, a nie jakaś tam cenzura, Internet kontrolowany dla dobra młodzieży, polityka historyczna zamiast obraźliwej dla patriotów historii.

I wreszcie, żeby to wszystko jakoś się trzymało – policja. Specjalne uprawnienia pozwolą zwalczać pedofilię, przechodzenie na czerwonym świetle i wszelkie szkodliwe warcholstwo, na przykład próby wmawiania ludziom, że z policji robi się bojówka partyjna.
Sądy będą znały swoje miejsce, a obok więzień rozkwitną ośrodki resocjalizacyjne, które przecież wprowadzono już dawno temu.

Jakub Tau

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 3

No votes so far! Be the first to rate this post.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments