Hokus-Pokus, czyli Trybunał Konstytucyjny „znika” wydane wyroki!

Ze stron internetowych Trybunału Konstytucyjnego zniknęły trzy wyroki, których nie opublikowało Centrum Legislacyjne Rządu. Wyrok w sprawie K 47/15 (Ustawa o Trybunale Konstytucyjnym z 22 grudnia 2015 r.) ulotnił się w niebyt, a w ślad za nim wyrok w sprawie K 39/16 (Ustawa o Trybunale Konstytucyjnym z 22 lipca 2016 r) i K 44/16 ( przepisy o wyborze prezesa i wiceprezesa Trybunału są zgodne z konstytucją, ale…).

Oczywiście, nie wszystko w przyrodzie ginie, jak chcieliby mgr. Julia Przyłębska, dr hab. Mariusz Muszyński i wsławiony udziałem w debacie oksfordzkiej prof. dr hab. Lech Morawski oraz ich Suweren z Nowogrodzkiej.

Możemy, rzecz jasna, przedrukować w Monitorze te wyroki, ale lektura jest trochę nużąca, odeślemy więc chętnych na strony również znikniętego od 20 grudnia 2016 internetowego serwisu Obserwator Konstytucyjny. A zatem nasz Hokus-Pokus i czytajcie:

K 47/15  i

K 39/16  oraz

K 44/16

Miłej lektury!

Piotr Rachtan

Ocena Czytelników
[Razem: 27 Średnio: 3.3]
Print Friendly, PDF & Email

2
Dodaj komentarz

Możesz komentować z użyciem konta WordPress.com, Twittera, Facebooka, lub Google+.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Pierański
Gość
Piotr Pierański

Moim zdaniem, usunięcie tych wyroków ze stron Trybunału Konstytucyjnego jest przestępstwem, które należy zgłosić do prokuratury. Wczytywanie... 7

Teresa
Gość
Teresa

Smakowicie! Mogą sobie „znikać” co chcą. Nie te czasy! Wielkie dzięki za niezniknelo.pl Wczytywanie... 7