Maria Kaczyńska odnaleziona!

0
(0)

Kilka dni temu opisaliśmy w Monitorze zniknięcie z serwisu internetowego prezydent.pl strony z relacją ze spotkania Marii Kaczyńskiej z grupą dziennikarek i kobiet zaangażowanych w życie publiczne, które miało miejsce 8 marca 2007 roku. Tekstem – i zniknięciem – zainteresowała się red. Agnieszka Kublik z Gazety Wyborczej i przeprowadziła małe śledztwo w Kancelarii Prezydenta. We wtorek rano wysłała pytania do Kancelarii Prezydenta. Pisze dzisiaj:

„Pytałam, dlaczego na stronie Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy nie ma komunikatu z 8 marca 2007 r. „Kobiety mediów o kobietach w życiu”? Kiedy został usunięty? Dlaczego? Przez kogo? Czyja to była decyzja?
Odpowiedź nadeszła dopiero po publikacji tego tekstu. Kancelaria odnalazła ten komunikat, ale na innej stronie. Wcześniej był w zakładce archiwum-lecha kaczyński-pierwsza dama. Teraz też w archiwum, ale nie tam, gdzie są informacje o Marii Kaczyńskiej, ale tam, gdzie są „aktualności” dotyczące Lecha Kaczyńskiego.
Zapytaliśmy Kancelarię o powody przeniesienia komunikatu dotyczącego Marii Kaczyński z zakładki Pierwsza dama (nadal istnieje) do zakładki Lech Kaczyński.”

Powodów nie podano. Natomiast przy tej okazji dziennikarka Wyborczej zwraca uwagę, że Jolanta Kwaśniewska w ogóle na stronie prezydent.pl – nie istnieje.

Czy to nie dziwne?

Piotr Rachtan

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments