Okiem sędziego: To nie tak (sędzio Radzik)

5
(2)

Panie sędzio Radzik ! Uporządkujmy sytuację. Po pierwsze nie tylko Pan ma rodzinę. Po drugie jest Pan krytykowany, fakt czasem ostro, za to co Pan osobiście robi w przestrzeni publicznej. Nikt nie działa przeciw Pana rodzinie. Po trzecie, proszę nie zapominać, że ścigani przez Pana sędziowie mają również najbliższych.

Żony, mężowie, partnerzy, rodzice i najbliżsi sędziòw wobec których Pan, sędzia Lasota i sędzia Schab testują nadzwyczajne uprawnienia jakie macie z woli jednego człowieka, też bardzo boleśnie przeżywają to co Panowie robicie.

I te wszystkie osoby ale również opinia publiczna słucha Pana dramatycznych wyznań: „To nie ja!”. Hm… Każdy ma prawo do obrony i uczciwego postępowania we własnej sprawie. Ale nie ucieknie Pan Panie sędzio Radzik od niewygodnych pytań. Jakich?

  1. Jak to możliwe że przez wiele miesięcy Pan i Pana koledzy Schab i Lasota patrzyliście biernie jak kolejne dokumenty w przestępczy sposób są przekazywane z ministerstwa sprawiedliwości do hejterskiego konta KastaWatch?
  2. Jak to możliwe, że Panu i Pana kolegom tak uwrażliwionym na etykę sędziowską nie przeszkadzało utrzymywanie przez prominentnych sędziòw z krs i nie tylko, oficjalnych kontaktów z kontem KastaWatch na TT, z kontem, którego tchórzliwi twórcy każdego dnia znieważali i opluwali sędziòw? Bardzo wielu sędziòw, ale głównie tych, którzy nie godzą się na wizję Wymiaru Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Bo ta wizja, Panie sędzio Radzik, nie jest z naszego kręgu cywilizacyjnego.
  3. I na koniec, pytanie na które musi Pan odpowiedzieć. Skąd hejterzy z KastaWatch mieli natychmiastową wiedzę o Pana poczynaniach dyscyplinarnych wobec sędziòw?

Pozwoli Pan, że zanim nie usłyszymy wiarygodnych odpowiedzi na te pytania, powstrzymam się ze współczuciem dla Pana.

Nie wystarczy po prostu zaprzeczyć, jak kaowiec z kultowego filmu Marka Piwowskiego.

Okiem sędziego

*Autor blogu jest sędzią w jednym ze stołecznych sądów. Publikujemy za jego zgodą.

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments