Sądownictwo, prokuratura: odwołania, powołania (odc. 3)

0
(0)

6 lutego

I Zastępca Prokuratora Generalnego p.o. Prokuratora Krajowego Jacek Bilewicz powierzył pełnienie funkcji Prokuratora Regionalnego w Szczecinie prokuratorowi Wojciechowi Szcześniakowi.

Prokurator Wojciech Szcześniak jest prokuratorem od 38 lat. Rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Gorzowie Wielkopolskim. Od 1993 roku pracował w ówczesnej Prokuraturze Wojewódzkiej w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie pełnił funkcję m.in. Naczelnika Wydziału V Śledczego. W latach 2012-2016 był Prokuratorem Okręgowym w Gorzowie Wielkopolskim. Od 2016 pracował jako prokurator liniowy. Na początku lat 90. zakładał związki zawodowe w prokuraturze.

7 lutego

I Zastępca Prokuratora Generalnego p.o. Prokuratora Krajowego Jacek Bilewicz powierzył pełnienie funkcji Prokuratora Regionalnego we Wrocławiu prokuratorowi  Piotrowi Wójtowiczowi.

Piotr Wójtowicz został prokuratorem w 1994 roku. Od 1996 r. pracował w Prokuraturze Okręgowej w Legnicy. W latach 1999-2004 pełnił funkcję Zastępcy Prokuratora Rejonowego w Lubinie. W roku 2004 uzyskał tytuł prokuratora Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu. W latach 2008-2016 pełnił funkcję Prokuratora Okręgowego w Legnicy. Od 2016 r. pracował jako prokurator pierwszoliniowy w Prokuraturze Okręgowej w Legnicy.

 

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments