Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka o kandydaturze Zuzanny Rudzińskiej-Bluszcz na RP: za 9, przeciw – 13 (zapis video)

0
(0)

17 września sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka zajęła się zaopiniowaniem wniosków w sprawie powołania na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich mec. Zuzanny Rudzińskiej-Bluszcz (druki nr 536 i 537). Przesłuchaniu przewodniczył poseł Marek Ast. W głosowaniu końcowym za kandydatką 700 organizacji społecznych opowiedziało się 9 posłów. Przeciwko – 13. Tym samym Komisja wydała opinię negatywną.

Przedstawiamy zapis video sejmowej transmisji z przesłuchania Zuzanny Rudzińskiej-Bluszcz.

iTV Sejm – transmisje

Transmisje archiwalne Sala Posiedzeń oraz inne sale sala nr 211, bud. U Rozpatrzenie poprawek zgłoszonych w czasie drugiego czytania do projektu ustawy o Funduszu Medycznym (druk nr 457).Rozpatrzenie i zaopiniowanie dla Komisji do Spraw Kontroli Państwowej Sprawozdania z działalności Najwyższej Izby Kontroli w 2019 roku (druk nr 522) w zakresie działania Komisji- referuje dyrektor Departamentu Zdrowia Najwyższej Izby Kontroli- koreferuje poseł Gabriela Masłowska.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments