Kuźma radzi: Weźcie przykład z Tuchaczewskiego

0
(0)

Towarzysz Lenin bardzo cenił Tuchaczewskiego nawet po przegranej wojnie z Polską o wyzwolenie klasy robotniczej i reszty ludności. Tuchaczewski bowiem niezłomny był. Kiedy nasze warchoły urządziły bunt w guberni tambowskiej, bo prawdziwi proletariusze jeść coś musieli, więc chłopstwu wstecznemu jedzenie odbierano, Tuchaczewski przed niczym się nie zawahał. Bandyckie gniazda nie to, że tankami rozjeżdżał, ale bombami gazowymi z aeroplanów okładał. Aż politbiuro się przeraziło i zakazało. Niemniej bunt został stłumiony.

Teraz wy macie okazję, towarzysze z coraz nam bliższej, narodnoj Polszy. Dziki wam zarazę roznoszą, no to bombami w nią! Wysłać niemieckie Leopardy do lasów, a i migów naszych nie żałować, i tyralierami i z granatników w nie, te dzikie świnie przebrzydłe.

A przy okazji okaże się, jak dalekosiężny był zamysł jednego z waszych ministrów-patriotów, który puszcze przez kornika nieprogresiwnego zaatakowane wycinać kazał. Front walki wam skrócił.

Niektórzy bajają, że to nie przez dziki, ale przez człowieka ta zaraza się rozprzestrzenia, bo człowiek do chlewów wchodzi, a dziki nie wchodzą. Hm, warto byłoby i to razsmotriet. Może by tak przy okazji zastanowić się nad losem chłopstwa u was od niedawna rozwarcholonego, co świńskie ryje na stolicznych placach rozrzuca?

Кузьма Кузьмич

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments