J. Barcik: Dowody w sprawie podwójnych standardów pseudo-KRS i kłamstwa W. Johanna

0
(0)

O podwójnych standardach i kłamstwach pseudo – KRS w sprawie prokuratora Dusia, na przykładzie własnej kandydatury do SN – dowody

Dwa dni temu zamieściłem wpis demaskujący kłamstwa pseudo – KRS i jej rzecznika (odsyłam do postu). Poniżej zamieszczam dowód: pismo z KRS na mój Wydział Prawa i Administracji z prośbą o, uwaga „przesłanie do Krajowej Rady Sądownictwa akt osobowych i opinii o kandydacie oraz informacji o postępowaniach karnych, dyscyplinarnych bądź wyjaśniających toczących się przeciwko kandydatowi”. Skoro można było takie pismo skierować z odpowiednim wyprzedzeniem (2 sierpnia) w stosunku do mnie, to można także było, wbrew kłamliwym zaprzeczeniom pseudo – KRS, skierować je do pracodawcy kandydata – prokuratora Dusia.

Nie uczyniono tego, a jeśli tak, to powstaje pytanie dlaczego selektywnie traktowano kandydatów do SN? A może jednak wystąpiono o stosowną informację, ale ją pominięto, bo może kandydat Duś dawał ministerialną rękojmię?
Warto zauważyć, że pod pismem podpisał się wiceprzewodniczący pseudo – KRS, s. Wiesław Johann, ten sam, który kompromitację z rekomendowaniem do SN kandydatów z postępowaniami dyscyplinarnymi nazwał „wpadką, która wynikała z pośpiechu i braku materiałów”. Zważywszy, że sam podpisywał wnioski o dostarczenie takich materiałów, to dosyć wątłe tłumaczenie. Ale przecież, jak oświadczył, brylując intelektem i niezależnością myślenia, „nie zastanawiam się nad tym, kto został wybrany”.
[Tytuł od Redakcji Monitora]
Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments