Wybory wolne i uczciwe. Free and Fair Elections. VI Okrągły Stół Sądownictwa Konstytucyjnego – zapowiedź

0
(0)

Katedra Prawa Konstytucyjnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego organizuje VI Okrągły Stół Sądownictwa Konstytucyjnego, który będzie poświęcony tematyce „Free and Fair Elections”.

W trakcie trzech sesji, z których każda zakończy się dyskusją, organizatorzy pragną zanalizować treść i znaczenie wolnych i uczciwych wyborów w Polsce, zwłaszcza przed elekcjami planowanymi na kolejne lata. Chcą zwrócić uwagę na rolę sądów i trybunałów, tym razem w zapewnieniu „Free and Fair Elections”.

Tegoroczne obrady odbędą się w języku polskim. Udział w seminarium nie jest warunkowany uiszczeniem opłaty konferencyjnej.

Seminarium odbędzie się 25 listopada 2022 r. (piątek). W planie spotkanie ma mieć formę stacjonarną (UKSW, Kampus Młociny, Warszawa,
ul. Wóycickiego 1/3, budynek nr 23, sala nr 201). Choć, w zależności od sytuacji epidemicznej, seminarium może się odbyć w formie online. Ostateczna decyzja w tej sprawie podana zostanie do końca października br.

Referaty zostaną wydane, tak jak i dorobek poprzednich Okrągłych Stołów, w formie książkowej (w wersjach drukowanej i elektronicznej).

Formularz zgłoszeniowy zostanie udostępniony po okresie wakacyjnym na stronie internetowej Katedry Prawa Konstytucyjnego WPiA UKSW.

Informacje na temat seminarium znajdą się też na stronie internetowej i będą sukcesywnie uzupełniane.

Adres do kontaktu, pod którym prowadzony jest sekretariat seminarium: constlaw@uksw.edu.pl

VI OS - program
Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments