Prezentacja wstępnego oświadczenia Misji OBWE po drugiej turze wyborów prezydenckich w Polsce

0
(0)

Obserwatorzy z Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE (OSCE/ODIHR) zorganizują 13 lipca konferencję prasową, na której zaprezentują swoje wstępne oświadczenie po drugiej turze wyborach prezydenckich w Polsce.

W konferencji prasowej można wziąć udział osobiście lub przez Zoom (szczegóły poniżej). Transmisję można również będzie śledzić na żywo na stronie www.facebook.com/osce.odihr.

W konferencji wezmą udział Thomas Boserup, szef Specjalnej Misji Oceniającej Wybory ODIHR. Martina Barker-Ciganikova, zastępczyni szefa Specjalnej Misji Oceniającej Wybory ODIHR Konferencja odbędzie się 13 lipca 2020 r., w poniedziałek, o godz. 15.00 w Hotelu Hilton, Warszawa, ul. Grzybowska 63, Sala konferencyjna

Rejestracja nie jest wymagana, jeśli bierzesz udział w konferencji prasowej osobiście, ale przyjmowane będą tylko pytania od dziennikarzy.

Aby wziąć udział w konferencji online za pośrednictwem Zoom, należy zarejestrować się u Katyi Andrusz, rzeczniczki ODIHR (katya.andrusz@odihr.pl) i Sanity Jembergi, analityk medialnej misji (sanita.jemberga@odihr-seam.pl) do 13 lipca do godziny 11.00.

Print Friendly, PDF & Email

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

wp-puzzle.com logo

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments