Lista 543 sędziów nominatów neo-KRS wraz z sądami, w których orzekają

Opracowanie: Patryk Wachowiec dla oko.press

nazwisko i imię sąd
Adamaszek Mariusz Daniel SO w Poznaniu
Adamiak Krzysztof SA w Białymstoku
Adamowicz Ewa Małgorzata SO w Radomiu
Adamowicz Magdalena SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
Adamska Dominika SR w Oleśnicy
Adaszewska Eliza SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
Adaszkiewicz Kamila SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
Bakuła-Steinborn Monika SO w Gdańsku
Banach Paweł SO w Świdnicy
Banaś Tomasz SO w Szczecinie
Barańska Karolina SO w Tarnobrzegu
Barański Ziemowit Jerzy SO we Wrocławiu
Barcicka Katarzyna SR w Pruszkowie
Barczyk Tomasz SR w Gliwicach
Bartosiak Aleksandra Maria SO w Płocku
Bartoszek Mateusz Maciej SO w Poznaniu
Barwicka-Zając Anna SO w Radomiu
Basińska Mariola Irena SO w Częstochowie
Bądkowska-Gabryk Monika SR w Słupsku
Bednarek Anna Justyna SR dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
Bednarek Małgorzata SN Izba Dyscyplinarna
Bednarska Małgorzata SO w Gdańsku
Bednarski Dominik Jan SR w Grudziądzu
Bihuń Beata SR w Kętrzynie
Bilewicz Bogumiła Krystyna SO w Kaliszu
Bilińska-Czyżyk Anna Krystyna SO w Szczecinie
Binczak Nina SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
Birut Edyta SO w Lublinie
Biskup Tomasz SO w Zielonej Górze
Bizior Lidia SO w Zamościu
Błaziak Jarosław Jerzy SO w Lublinie
Błesiński Jakub SR w Piszu
Bojanowska Agnieszka SO w Legnicy
Bojańczyk Antoni Tadeusz SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Borkowski Piotr SO w Nowym Sączu
Borowicz Adam Jakub SO w Łodzi
Bosek Leszek SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Brancewicz Krzysztof Antoni SA w Gdańsku
Brzeziński Krystian SR w Gdyni
Brzozowska-Kępa Katarzyna SR dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
Bujak Iwona Zofia SO w Krakowie
Bujar Dominika Kinga SR w Przemyślu
Bury Piotr Adam SR w Myśliborzu
Butkiewicz-Pasińska Joanna SR w Grajewie
Bysiak Joanna Halina SO w Kielcach
Bystrowska Małgorzata SR dla Warszawy-Woli w Warszawie
Całbecki Jarosław Sebastian SO w Bydgoszczy
Caruk-Niewęgłowska Oliwia Aleksandra SO w Lublinie
Cechowski Marek Władysław SO w Ostrołęce
Celińska Justyna Maria SO w Koszalinie
Chapiński Karol Jakub SR w Koninie
Chmielewska Katarzyna SO w Szczecinie
Chmielewski Zbigniew Antoni SO w Olsztynie
Chodkiewicz Tomasz SO w Łodzi
Chojnacka-Kucharska Beata SO w Jeleniej Górze
Chrapoński Dariusz Piotr SA w Katowicach
Chruścielewska Dominika Maria SO w Łodzi
Chybicka Dorota SO w Gdańsku
Ciechanowicz Zbigniew SA w Szczecinie
Ciepiela Marcin Andrzej SA w Katowicach
Cieślicki Mateusz SR w Dąbrowie Górniczej
Cieślik Witold Andrzej SO w Legnicy
Ciszewska Dominika Maria SR dla Warszawy-Pragi Północ w Warszawie
Czajka Katarzyna Anna SO we Wrocławiu
Czajkowska Tatiana Łucja SO we Włocławku
Czajkowski Dariusz SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Czapiewska Maria Ewa SO w Elblągu
Czapka Sylwia Ewa SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
Czapski Marcin Piotr SR w Działdowie
Czerkawski Piotr Marek SO w Płocku
Czerwińska-Szkudlarek Anna Maria SR w Drawsku Pomorskim
Czerwiński Adam Leszek SA w Lublinie
Czubik Paweł SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Daniluk Jerzy Piotr SA w Lublinie
Daniszewski Piotr Arkadiusz SA w Gdańsku
Darmoń Krystyna Maria SO w Krakowie
Dawidowska Małgorzata Elżbieta SR w Wejherowie
Dawidowska-Myszka Ewa Maria SO w Gdańsku
Dawidziuk Aneta Małgorzata SO w Olsztynie
Dąbrowska-Żegalska Joanna Danuta SO w Olsztynie
Dąbrowski Eryk Ryszard SO w Łodzi
Demendecki Tomasz SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Deorowicz Monika Aurelia SR w Dąbrowie Górniczej
Derela Michał SO w Kielcach
Dębowski Michał SR w Opocznie
Ditmer Magdalena SR w Tychach
Dobrowolski Marek Zbigniew SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Drab Dorota SO w Łodzi
Drabik Marcin Przemysław SO w Świdnicy
Drabko Iwona Anna SR w Białej Podlaskiej
Drotkiewicz Bartłomiej Zygmunt SO w Radomiu
Drożdźejko Zygmunt SO w Krakowie
Dróźdź Robert Grzegorz SO w Kielcach
Dubiał Aleksandra SR w Rawiczu
Dubowiecka Agnieszka Elżbieta SR we Włodawie
Dubowska-Kuźnia Anna Monika SR Gdańsk-Południe w Gdańsku
Duda Monika SR w Bolesławcu
Dudziak Sławomir SR w Międzyrzeczu
Duś Jarosław Jerzy SN Izba Dyscyplinarna
Dutkiewicz Agnieszka SO w Bydgoszczy
Dziedzic Paweł SR w Rzeszowie
Dziergawka Anna SO w Bydgoszczy
Dziewięcka Anna SR w Busku-Zdroju
Fedorowicz Paweł SR w Olsztynie
Feliniak Eliza Maria SO w Łodzi
Felińczak Ewa SO we Włocławku
Felińska-Żukowska Danuta SO w Poznaniu
Fiejdasz Bartłomiej Adam SO w Rzeszowie
Fortuna Magdalena Anna SO w Gdańsku
Franckiewicz Łukasz SO we Wrocławiu
Fraszewska Ewa SR w Świeciu
Furmanek-Śnitko Joanna Justyna SO w Siedlcach
Furmankiewicz Grzegorz Marcin SO w Krośnie
Gadecki Bartłomiej SO w Olsztynie
Gajewsa Edyta Maria SO w Jeleniej Górze
Gajewska Aneta SO w Lublinie
Gałęzowska Alina Iwona SO we Wrocławiu
Garbuliński Łukasz Paweł SR w Jastrzębiu-Zdroju
Gawroński Maciej Jan SR w Rzeszowie
Gąsior-Majchrowska Anna Wanda SO w Piotrkowie Trybunalskim
Gierszewski Przemysław Jan SR w Rypinie
Girek Agata SR w Dąbrowie Górniczej
Głowacka-Damaszko Izabela Elżbieta SA we Wrocławiu
Gnatowska Beata SO w Białymstoku
Goldbeck-Malesińska Małgorzata Barbara SA w Poznaniu
Golmont Jacek Bogusław SO w Łodzi
Gołyski Łukasz Przemysław SR w Ostrowcu Świętokrzyskim
Gorazdowska Maja SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
Gotthardt Dominika Bożena SO w Jeleniej Górze
Gradkowska-Ferenc Brygida SO w Rzeszowie
Grela Jacek Piotr SN Izba Cywilna
Grodzicka Anna Karina SO w Lublinie
Grygiel-Stelina Beata Elżbieta SO w Gdańsku
Grzelak Danuta Iwona SR w Krośnie Odrzańskim
Grzelska Małgorzata Janina SO w Bydgoszczy
Grzenkowska Ewa SO w Gdańsku
Grześkowiak Michał SO w Poznaniu
Grzywaczewska Magdalena Stanisława SR w Grójcu
Haczyk Anetta SO w Katowicach
Hajduga Beata Lucyna SO w Bielsku-Białej
Haliński Andrzej Edward SO w Gdańsku
Hartman Łukasz Marcin SR w Zgorzelcu
Horodnicka-Stelmaszczuk Gabriela Agnieszka SA w Szczecinie
Idzikowski Dariusz SR w Lidzbarku Warmińskim
Idzikowski Tomasz SR w Bartoszycach
Ignaczak Marta Katarzyna SR w Słupsku
Jabłońska Zuzanna SR w Olecku
Jagodzińska-Bajkowska Anna Luiza SR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Jakimko Witold Zdzisław SR dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
Jakubiszyn-Turkiewicz Agnieszka Dorota SO w Legnicy
Jamróz Grzegorz Piotr SO w Katowicach
Janicka Dorota Ewa SA w Lublinie
Janiszewska Beata Maria SN Izba Cywilna
Janiszewska Edyta Agnieszka SO w Kaliszu
Jank Michał SO w Gdańsku
Jankowska Monika Katarzyna SR we Włocławku
Janoszczyk Agata SR Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Jarka Justyna SO w Poznaniu
Jaroczyński Adam SO w Olsztynie
Jasińska Agnieszka SR w Lesznie
Jasiński Artur SR w Gliwicach
Jasion Mariusz Andrzej SO w Szczecinie
Jerzyło Daria SR w Ostrołęce
Jóźwiak Magdalena SR dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
Jurkiewicz Daniel SO w Poznaniu
Jurkiewicz Joanna Ewa SO w Poznaniu
Jurkiewicz Paweł SR w Sokołowie Podlaskim
Jurkowska-Chocyk Agnieszka Maria SA w Lublinie
Kaczanowicz-Such Anna Maria SR w Ostrowi Mazowieckiej
Kaczmarczyk-Kłak Katarzyna SA w Rzeszowie
Kaflak-Januszko Hanna Teresa SR w Słupsku, na delegacji w SO w Słupsku
Kalemba Małgorzata Krystyna SO w Opolu
Kalinowska Natalia Maria SR dla Warszawy-Woli w Warszawie
Kalinowska Renata Agnieszka SO w Katowicach
Kamieniak Bartosz Andrzej SO w Lublinie
Kamiński Piotr SR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Kapuścińska Agnieszka Joanna SO w Poznaniu
Karłowicz Agnieszka SO w Siedlcach
Karwacka Maria Teresa SR w Wejherowie
Kasprzak Barbara SR w Tucholi
Kawa-Jerka Agata Magdalena SO w Legnicy
Kawecka Agnieszka Wanda SR w Myszkowie
Kawęcki Ireneusz SO w Kaliszu
Kirczuk-Antończak Paulina SO we Wrocławiu
Klaja Katarzyna Kazimiera SO w Katowicach
Klimek Anna SR w Przemyślu
Klin Zbigniew SO w Jeleniej Górze
Kluczyńska Agnieszka SO w Suwałkach
Kluska Michał SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Kłosowski Jan SO w Łodzi
Kmiecik Janusz SO w Krośnie
Kogut Anna SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
Kokosza-Wąsik Katarzyna SO w Katowicach
Kolasa-Barczyńska Sylwia Elżbieta SO w Legnicy
Kolenda Jarosław SR w Bytomiu
Konieczna Arleta SO w Kaliszu
Konopka Iwona Joanna SO w Łodzi
Kontrym Małgorzata Anna SO we Wrocławiu
Koperek Paweł SR dla Warszawy-Woli w Warszawie
Kornacka Beata Ewa SR w Kaliszu
Korusiewicz Aleksandra Helena SO w Częstochowie
Korzeniewski Krzysztof SO w Elblągu
Kosakowski Tomasz Adam SO w Olsztynie
Kosikowska-Kosmala Karolina Anna SO we Wrocławiu
Kotas Janusz SA w Gdańsku
Kotyński Karol Antoni SA w Łodzi
Kowalski Przemysław SR w Toruniu
Kozanecka Joanna Ewa SR w Płocku
Kozłowski Piotr SO w Białymstoku
Krajewska Aleksandra SR w Kamiennej Górze
Krajewski Marcin Krzysztof SN Izba Cywilna
Krakowczyk Anna Maria SR w Głogowie
Krakowiak Damian Paweł SO w Łodzi
Krawczuk Piotr SO w Legnicy
Krekora Ewa Agnieszka SR w Słupsku
Kruczkowska-Balcerzak Magdalena SO w Bydgoszczy
Kruszewski Marek SA w Łodzi
Krysiewicz-Migoń Monika Barbara SO w Katowicach
Ksepko Katarzyna Beata SR w Wałczu
Ksiądz Beata Jowita SR w Pile
Księżak Paweł Sławomir SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Kucharczyk Marzanna Alina SO w Szczecinie
Kudelski Dariusz Eugeniusz SO we Włocławku
Kula Piotr Tomasz SO w Katowicach
Kulawik-Rudzińska Ewa SO w Gdańsku
Kulik Małgorzata SO w Zielonej Górze
Kupiec Beata Bożena SO w Kielcach
Kurek-Pachla Joanna SO w Katowicach
Kurosz Krzysztof Paweł SO w Łodzi
Kurpik Emilia SR w Wałczu
Kurzeja Aleksandra Maria SO w Katowicach
Kusiak Michał Juliusz SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
Kuźma Tomasz SR w Przemyślu
Kwaśniewska Elżbieta Sylwia SO w Kaliszu
Kwiecień Barbara SR w Słubicach
Kwoczek-Wadecka Anna Honorata SR w Braniewie
Kyzioł Aleksandra Ewa SO w Katowicach
Lachowska Barbara SR w Hrubieszowie
Lasota Michał SO w Elblągu
Leleniewska Aleksandra SR dla Warszawy-Pragi Południe w Warszawie
Lemańczyk-Lis Magdalena Barbara SO w Gdańsku
Lemańska Joanna Bożena SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Leszczyna Agnieszka Irena SR w Lubinie
Leszkiewicz Dariusz Henryk SO w Słupsku
Leśniewicz Małgorzata Katarzyna SO w Gdańsku
Lewandowski Piotr SR w Sierpcu
Lipiński Michał Adam SR w Tucholi
Losoń-Manowska Anna Maria SO w Katowicach
Łabno Beata Krystyna SO w Katowicach
Łabuz Sławomir SO w Gliwicach
Łatanik Tomasz Michał SR w Jastrzębiu-Zdroju
Ławnicki Witold Kazimierz SO w Łodzi
Łazarski Jarosław SO w Szczecinie
Łobodzińska Marta Anna SO w Radomiu
Łochowski Marcin SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Łyszczarz-Witecka Iwona Małgorzata SO w Częstochowie
Maciaszek Katarzyna Ewa SO w Kaliszu
Majchrowski Jan SN Izba Dyscyplinarna
Majewska-Lewandowska Maryla Justyna SO w Gliwicach
Makarska Małgorzata SO w Siedlcach
Makarzec Katarzyna Joanna SO w Lublinie
Maksym Karina Barbara SA w Katowicach
Makuła Przemysław SR Gdańsk-Północ w Gdańsku
Malik Jolanta SO we Wrocławiu
Malmuk-Cieplak Anetta Antonina SO w Katowicach
Manowska Małgorzata SN Izba Cywilna
Marciniak Małgorzata SO w Opolu
Markowicz Andrzej SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
Markowska Barbara Karina SO w Lublinie
Matysiak Paulina SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
Matysiak Wiktor Paweł SO w Łodzi
Mazurek Dorota Ewa SO w Lublinie
Miąsko Aleksandra SR w Tucholi
Michalak Wojciech SO w Siedlcach
Michalska-Kania Magdalena SR w Gliwicach
Michalska-Marciniak Monika SA w Łodzi
Michalski Grzegorz SR w Nidzicy
Michałek Aneta SO w Lublinie
Michałowicz Andrzej SO w Słupsku
Michniewicz-Broda Ewa Bogumiła SO w Łodzi
Michór Andrzej SO we Wrocławiu
Miecznikowska Beata SO w Płocku
Migoń-Karwowska Maria SO w Jeleniej Górze
Miklaszewska Karolina SR w Wadowicach
Mikołajczak Anna SO w Poznaniu
Mikołajczak Marta SR Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
Milewska-Czaja Elżbieta Ewa SA w Gdańsku
Miroszewski Leon SA w Szczecinie
Misina Grzegorz SA w Katowicach
Mistrzak Agata SO w Łodzi
Miszczuk-Rzeźniczak Małgorzata SR w Żarach
Misztal-Konecka Joanna Teresa SN Izba Cywilna
Miś Marcin SR Gdańsk-Północ w Gdańsku
Morys-Magiera Lucyna Ewa SA w Katowicach
Nawacki Maciej SO w Olsztynie
Nawrot Oktawian Dariusz SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Niczyporuk Janusz Dariusz SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Niczyporuk-Król Anna SR w Łukowie
Niedzielak Piotr Sławomir SN Izba Dyscyplinarna
Niezgoda Krzysztof Marek SA w Lublinie
Nowak Iwona SO w Olsztynie
Nowicki Dominik SR w Toruniu
Nowocień-Pluta Donata Weronika SO w Świdnicy
Nowopolski Leszek Wojciech SO w Gdańsku
Nycz-Łucjan Magdalena SO w Lublinie
Oczkowska-Kochańska Agnieszka Izabela SO w Gdańsku
Ogrodnik Aleksandra SR w Świdnicy
Ohanowicz-Wójcik Marta Anna SR w Opolu
Olejnik Anna Kinga SR w Opocznie
Oleszek Piotr SR w Żarach
Olma Bogna SO w Poznaniu
Olszanowski Jan Michał SR Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
Olszewska Ewa SR w Myśliborzu
Orlikowski Mariusz Jacek SO w Gdańsku
Orłowska Wioletta Ewa SR w Mławie
Orwat Marta SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
Orzeł Katarzyna Zuzanna SR w Chodzieży
Osowy Piotr Wojciech SO w Rzeszowie
Ostrihansky Maciej SR w Grodzisku Mazowieckim
Ostrowski Mariusz SR w Żaganiu
Oziębło Paweł Jan SO w Radomiu
Pabin Rober Leonard SO w Sieradzu
Palińska Monika Anna SR w Ostrołęce
Palka Przemysław Adam SR w Szczytnie
Paluch Wojciech Jerzy SA w Katowicach
Paluszek Dariusz Andrzej SR w Zgorzelcu
Palutek Karolina SR w Częstochowie
Papka Jan Krzysztof SO w Opolu
Parzychowski Ziemowit Jakub SO w Szczecinie
Paw Jarosław SO w Kielcach
Pawlak Mikołaj Paweł SR w Skierniewicach
Pawłowska Agnieszka Klaudia SA w Lublinie
Pawłowska-Ślebocka Dagmara SR w Płocku
Pawłowski Józef SA w Rzeszowie
Pędracka Agata SO w Gliwicach
Piątek Jolanta SO w Gdańsku
Pieczara Monika SO w Świdnicy
Pietruszka Marek Zenon SO w Łodzi
Pietrzak Patryk Andrzej SO w Kaliszu
Pilitowski Szymon Jakub SO w Szczecinie
Piotrowska Agnieszka Zofia SO w Gdańsku
Piotrowska Marta SR w Myślenicach
Pisarek Agnieszka Paulina SR w Choszcznie
Piwowarczyk-Pawlak Joanna Maria SR dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
Pliś Grzegorz SO w Rzeszowie
Płońska Marta Grażyna SR w Nidzicy
Podsiadły-Bugaj Aneta SO w Katowicach
Polak Filip SO w Poznaniu
Pomianowski Paweł SO we Wrocławiu
Popiołek Marcin Jerzy SO w Katowicach
Potejko Patrycja SO w Katowicach
Przemyłska-Rybarczyk Żaneta SO w Płocku
Przesławski Tomasz Robert SN Izba Dyscyplinarna
Przybylska Anna Katarzyna SO w Łodzi
Przykucka Małgorzata Alicja SO w Koszalinie
Ptak Paweł SO w Częstochowie
Pulka Tomasz SR w Bolesławcu
Pyrć Katarzyna SR w Wołominie
Rabiega Monika SO w Szczecinie
Radkiewicz Tomasz SO w Szczecinie
Ratajczak Rafał Daniel SO w Opolu
Redzik Adam Janusz SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Regulska Agata SA we Wrocławiu
Roch Adam Grzegorz SN Izba Dyscyplinarna
Rodatus Łukasz Maciej SO w Przemyślu
Rogiński Rafał Wojciech SR w Ostrołęce
Rosłan Marcin Adam SR dla Warszawy-Pragi Południe w Warszawie
Roszkowski Łukasz Paweł SR w Częstochowie
Rozmus Marcin Ryszard SR w Rybniku
Rozpędowski Maciej SA w Poznaniu
Ruszkowska Anna Maria SO w Szczecinie
Rybczyńska-Sidełko Dominika Anna SO w Katowicach
Rybska-Kolenda Maria SR w Rudzie Śląskiej
Ryś Rafał Sławomir SA w Gdańsku
Rzepa Justyna Elżbieta SO w Zamościu
Sachanowicz-Dusińska Magdalena SR w Grójcu
Sadowski Mirosław SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Sawicki Rafał SR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Sawicz Maja Małgorzata SO w Świdnicy
Segit Dariusz SR Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Semeniuk Arkadiusz SO w Płocku
Serwin-Bajan Anna Bronisława SO w Nowym Sączu
Seweryn-Gąska Barbara SO w Kielcach
Sieklucki Jerzy Antoni SA w Lublinie
Siuchnińska-Gumańska Sonia SR w Bydgoszczy
Siwek Małgorzata SO w Krakowie
Siwek Marek Marian SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Siwek Paweł SO we Wrocławiu
Skiera-Bilska Agnieszka Justyna SR w Kole
Skoczeń-Szmagała Agnieszka SR w Złotowie
Skowron Andrzej SO w Rzeszowie
Skowyra Mirosław SR w Bartoszycach
Skowyra Sylwester SR w Iławie
Skórzewska Justyna Ewa SO w Gdańsku
Skrzypczak-Woźny Dorota SO we Wrocławiu
Skrzypek-Siudyka Michalina SR Katowice-Zachód w Katowicach
Skwira Radosław SR dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
Słomczyński Łukasz Jan SR w Trzciance
Smołkowicz Aleksandra SO w Łodzi
Snela-Daleszyńska Sabrina Alicja SR Szczecin-Centrum w Szczecinie
Sobas-Rogowska Monika Eliza SO w Katowicach
Sobczak-Chrzanowska Magdalena Dorota SO we Wrocławiu
Sobiecki Robert SR Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
Sobieraj Tomasz SA w Szczecinie
Sobocińska Barbara Teresa SO w Częstochowie
Sobusiak Jaromierz Maciej SO w Tarnowie
Socha Rafał Marcin SO w Radomiu
Soja Marcin SO we Wrocławiu
Sokólska Katarzyna Maria SO w Poznaniu
Solecki Łukasz Stanisław SO we Wrocławiu
Sporek Filip SO w Gdańsku
Spychała Ewa Anna SO w Bydgoszczy
Sroka Lucyna SR w Rzeszowie
Staniszewska-Perenc Agnieszka SA w Rzeszowie
Stefańska Ewa Leokadia SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Stelmach Piotr Sebastian SR w Nowym Sączu
Stelmaszczuk-Taracha Wiesława Teresa SO w Lublinie
Stencel Łukasz SO w Kielcach
Stępień Paweł SO w Kielcach
Stępkowski Aleksander Bogusław SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Strzebinczyk-Stembalska Anna Irena SO we Wrocławiu
Sudnik-Hryniewicz Barbara Magdalena SO we Wrocławiu
Sudoł Jolanta Elżbieta SO w Poznaniu
Sumiński Marcin Michał SO w Łodzi
Suska-Obidowska Sylwia Ewa SO w Bydgoszczy
Sych Wojciech Aleksander SN Izba Karna
Syroka-Zaremba Iwona Wiktoria SO w Płocku
Szafraniec Tomasz Tadeusz SR w Żarach
Szanciło Tomasz SN Izba Cywilna
Szarek Piotr Paweł SO w Szczecinie
Szczepaniec Maria Agnieszka SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Szczupak Maciej Bogusław SR w Dębicy
Szkolarski Adam SO w Opolu
Szlendak-Karwowska Zofia SO w Gdańsku
Szmidt Paweł Piotr SO w Poznaniu
Szmydka Iwona SR w Głogowie
Sznura Michał Krzysztof SO w Gdańsku
Szopińska Izabela Ewa SO w Katowicach
Szpinda Renata Katarzyna SR w Hrubieszowie
Sztymelska Katarzyna Anna SO w Gliwicach
Szurka Rafał Jarosław SA w Gdańsku
Szykowny-Poliśkiewicz Agata Marta SR w Jarosławiu
Szymanowska-Chwirot Agnieszka SO w Poznaniu
Szymański Andrzej Jacek SO w Płocku
Szyszko Marek Piotr SO w Poznaniu
Śledziewska Dorota SR w Grajewie
Śliwińska-Buśkiewicz Kinga Barbara SO w Koninie
Świdzińska-Kozieł Aneta Katarzyna SO w Lublinie
Świerczyński Jacek SA w Łodzi
Święch Małgorzata Maria SO w Krakowie
Świniarska Aneta Maria SO w Sieradzu
Taborowska Joanna SR w Zgierzu
Tabor-Wytrykowska Joanna Maria SO w Legnicy
Tandek Grażyna Sławomira SR w Starogardzie
Telenga Edyta Barbara SO w Lublinie
Telusiewicz Piotr SO w Lublinie
Terlecki Rafał Krzysztof SA w Gdańsku
Terpiłowska Agnieszka Marta SA we Wrocławiu
Tomanek Artur Jerzy SA we Wrocławiu
Tomczak-Wiśniewska Adrianna Teresa SO w Poznaniu
Tomczewska Agnieszka SR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Tomczyński Adam Rafał SN Izba Dyscyplinarna
Torbus Beata Maria SA w Katowicach
Trochanowska-Wojtycka Anna SO w Bydgoszczy
Trokowska-Stempnik Barbara SR w Toruniu
Tront-Grzesiak Agata Natalia SR w Żaganiu
Trzepiński Cezary SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Trześniewska Marta SR dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
Turczyński Krzysztof Jan SO w Opolu
Tworek Alicja SR w Rzeszowie
Ulka Michał Tomasz SR w Krotoszynie
Ułaszonek-Kubacka Małgorzata Anna SN Izba Dyscyplinarna
Urbaniak Paweł Mieczysław SA w Łodzi
Walasik Marcin Wacław SO w Poznaniu
Wasiewicz Robert Zbigniew SO w Lublinie
Wasilewska Monika Anna SO w Gdańsku
Wawruszak Łukasz SR Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Wądołowska-Graczyk Joanna SR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Wcisło-Szczygieł Magdalena Maria SO w Gdańsku
Weiert Tomasz SO w Elblągu
Wesołowska-Szydłowska Marta SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
Wiak Krzysztof Andrzej SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Widło Jacek SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Wieliczuk Joachim Zbigniew SO w Gorzowie Wielkopolskim
Wierzchowiec Tomasz SO w Opolu
Więcek Anna SR dla Krakowa-Śródmiescia w Krakowie
Wiliczkiewicz Ireneusz Leszek SO w Gliwicach
Wilińska Ewa SO w Ostrołęce
Wiliński Jakub Zygmunt SO w Szczecinie
Willma Angelika Magdalena SO w Gdańsku
Winiarczyk Michał SO w Kielcach
Winnicka-Kaliszewska Anna Iwona SO w Szczecinie
Witczak-Słoczyńska Agnieszka Maria SA w Gdańsku
Witkowski Mariusz Wojciech SO w Katowicach
Witkowski Ryszard Jacek SN Izba Dyscyplinarna
Włoch-Tutak Ewa SR w Otwocku
Włodarczyk Piotr SR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Włosowicz Grażyna SA w Białymstoku
Wojas Karol SR w Mysłowicach
Wojciechowska Dominika Anna SR w Jarocinie
Wojnicka-Blicharz Joanna SO w Gdańsku
Wojtaszko Andrzej SO w Gdańsku
Wojtycki Jacek Maciej SO w Bydgoszczy
Wołoszyk Joanna SO w Bydgoszczy
Wójcik Marek SO we Wrocławiu
Wójcik-Wojnowska Aleksandra SO w Szczecinie
Wróbel Agnieszka SR w Bochni
Wróblewski Jacek SR w Oświęcimiu
Wygoda Jacek Stanisław SN Izba Dyscyplinarna
Wyrwas Radosław Marcin SO w Słupsku
Wyrzykowski Paweł Tomasz SO w Jeleniej Górze
Wysmulska Monika Anna SO w Lublinie
Wysocka Iwona Małgorzata SO we Wrocławiu
Wytrykowski Konrad Kamil SN Izba Dyscyplinarna
Zabrzeńska-Kostorz Marta SR dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
Zachariasz-Kawaler Agnieszka Józefa SO w Katowicach
Zadora Katarzyna Aleksandra SO w Katowicach
Zambrowska Joanna SR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Zaradkiewicz Kamil Michał SN Izba Cywilna
Zaśko Żaneta SR dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
Zawiślak Arkadiusz SR w Chełmie
Zawora Wioletta Marta SO w Rzeszowie
Zdych Robert Piotr SA we Wrocławiu
Ziemba-Kulak Jolanta Grażyna SO w Katowicach
Ziemiński Andrzej SR w Mławie
Zięba Anna Agnieszka SR w Rzeszowie
Ziębiński Andrzej Marek SA w Katowicach
Zimak Marcin SO w Rzeszowie
Zioła Łukasz Dominik SO w Gdańsku
Zubert Paweł Antoni SN Izba Dyscyplinarna
Zwolak Paweł Krystian SO w Zamościu
Żak Magdalena SR w Wołominie
Żmij Grzegorz Marian SN Izba Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych
Żmijewska Małgorzata SR dla m.st. Warszawy w Warszawie
Żuławski Mariusz Grzegorz SO w Lublinie
Żuradzka-Stuglik Agata SO w Gliwicach
Żurek Izabela SO w Gdańsku
Żymełka Katarzyna Jadwiga SA w Katowicach

 

Ocena Czytelników
[Razem: 0 Średnio: 0]
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Możesz komentować z użyciem konta WordPress.com, Twittera, Facebooka, lub Google+.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o