Sędziowie delegowani do pracy w Ministerstwie Sprawiedliwości

SSP „Iustitia” ujawniło listę sędziów delegowanych do pracy w Ministerstwie Sprawiedliwości wg stanu na dzień 31 sierpnia 2017r..W stosunku do liczby sędziów delegowanych na 30 kwietnia 2017r (158) , stan ten zwiększył się do 162 sędziów. W okresie pomiędzy 30 kwietnia 2017r. a 31 sierpnia 2017r. w Ministerstwie Sprawiedliwości podjęli pracę w ramach delegacji:

1. sędzia Karolina Barańska (SR Tarnobrzeg)

2. sędzia Agnieszka Gołaszewska (SR dla m. st. Warszawy)

3. sędzia Artur Grajewski (SR dla Warszawy Pragi Północ)

4. sędzia Jakub Iwaniec (SR dla Warszawy Mokotowa)

5. sędzia Paweł Kysiak (SR Leszno)

6. sędzia Aneta Michałek (SR Zamość)

7. sędzia Arleta Miszczyk (SR w Krośnie Odrzańskim)

8. sędzia Tomasz Szmydt (WSA w Warszawie)

Poniżej przedstawiamy pełną listę sędziów delegowanych:

Nazwisko

Imię

Typ pracownika an.

Jednostka

Adamska

Beata

Sędzia SR

SR Poznań Gruwald i Jeżycew Poznaniu

Barańska

Karolina

Sędzia SR

SR Tarnobrzeg

Białobrzeska- Stybel

Anna

Sędzia SR

SR Jarosław

Błażejczyk

Beata

Sędzia SO

SO Łomża

Błotny

Robert

Sędzia SR

SR Leszno

Bołonkowki

Jan

Sędzia SO

SO Warszawa

Bryzgalska

Edyta

Sędzia SR

SR Konin

Brzozowski

Mirosław

Sędzia SO

SO Lublin

Ceglarska- Piłat

Katarzyna

Sędzia SR

SR Skierniewice

Charkiewicz

Piotr

Sędzia SR

SR Sokółka

Charkiewicz

Dorota

Sędzia SR

SR dla m.st. Warszawa w Warszawie

Chmielewska

Małgorzata

Sędzia SR

SR dla Łodzi- Śródmieścia w Łodzi

Chrapkiewicz

Katarzyna

Sędzia SR

SR Sochaczew

Chrobak

Szymon

Sędzia SR

SR Prudnik

Cichowski

Kamil

Sędzia SR

SR dla Łodzi- Śródmieścia w Łodzi

Cieślik

Dariusz

Sędzia SR

SR Bydgoszcz

Czerwoniuk

Arkadiusz

Sędzia ZSW

WSG w Szczecinie

Dalkowska

Anna

Sędzia SR

SR Gdynia

Dałek

Karol

Sędzia SO

SO Łódź

Dąbrowski

Michał

Sędzia SR

SR dla Warszawy- Mokotowa w Warszawie

Degowska

Ewa

Sędzia SO

SO Płock

Destoński

Krzysztof

Sędzia SR

SR Kozienice

Dil

Katarzyna

Sędzia SR

SR Ełk

Dłuzniewski

Jarosław

Sędzia SR

SR Ostrów Maz.

Domagała

Przemysław

Sędzia SR

SR dla Łodzi- Śródmieścia w Łodzi

Dorau-Cichoń

Sylwia

Sędzia SR

SR Sławno

Dubno

Paweł

Sędzia SR

SR Gdańsk-Południe w Gdańsku

Dzienis

Paweł

Sędzia SR

SR Białystok

Fałkowska

Iwona

Sędzia SO

SO Warszawa

Furman

Wojciech

Sędzia SR

SR Elbląg

Godlewski

Zdzisław

Sędzia SR

SR  Łomża

Gołaszewska

Agnieszka

Sędzia SR

SR dla m.st. Warszawa w Warszawie

Grajek

Monika

Sędzia SO

SO Warszawa

Grajewski

Artur

Sędzia SR

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

Grzegorczyk- Steć

Grażyna

Sędzia SR

SR Skierniewice

Guz

Remigiusz

Sędzia SR

SR Włodzisław Śląski

Hajto

Agnieszka

Sędzia SR

SR dla Krakowa Krowodrzy w Krakowie

Hryćków-Mycka

Katarzyna

Sędzia SR

SR Brzeg

Iwaniec

Jakub

Sędzia SR

SR dla Warszawy- Mokotowa w Warszawie

Jakubowski

Bartosz

Sędzia SR

SR Koszalin

Janeczko

Tomasz

Sędzia WSA

WSA w Warszawie

Jaros

Paweł

Sędzia SR

SR dla Warszawy-Żoliborz w Warszawie

Jaroszewski

Rafał

Sędzia SR

SR Iława

Jasińska-Drzymała

Paula

Sędzia SR

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

Jaszkowski

Karol

Sędzia SO

SO Białystok

Jończyk-Piskorska

Kamila

Sędzia SR

SR Częstochowa

Kaczor

Roman

Sędzia SR

SR Elbląg

Kaczor

Paweł

Sędzia SO

SO Gorzów Wielkopolski

Kalinowska

Agnieszka

Sędzia SR

SR Tomaszów Maz

Kanigowska-Wajs

Małgorzata

Sędzia SR

SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

Kappel

Artur

Sędzia SR

SR Nowy Sącz

Karwowska

Małgorzata

Sędzia SO

SO Warszawa Praga w Warszawie

Kiełbik

Maciej

Sędzia SR

SR dla Łodzi- Śródmieścia w Łodzi

Kiełkowska

Joanna

Sędzia SO

SO Gdańsk

Kierzynka

Rafał

Sędzia SO

SO Gorzów Wielkopolski

Kita

Jarosław

Sędzia SR

SR Gdynia

Klejnowska-Mosiołek

Urszula

Sędzia SR

SR Jawor

Klonowska

Maciej

Sędzia SR

SR Gdańsk Północ w Gdańsku

Kobus

Tomasz

Sędzia SO

SO Warszawa

Kołodziejska

Grażyna

Sędzia SA

SA Warszawa

Komenda

Aneta

Sędzia SR

SR dla Kraków-Śródmieście w Krakowie

Korczyński

Marek

Sędzia SR

SR Piaseczno

Korszeń

Ewa

Sędzia SR

SR dla m.st. Warszawa w Warszawie

Kosiniak

Grażyna

Sędzia SR

SR dla Kraków-Śródmieście w Krakowie

Kościelak

Monika

Sędzia SR

SR dla Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

Kowal

Norbert

Sędzia SR

SR dla Kraków-Śródmieście w Krakowie

Kowal

Marcin

Sędzia SR

SR dla Warszawa-Śródmieście w Warszawie

Kowalczuk

Robert

Sędzia SR

SR Hrubieszów

Kowalczyk

Wanda

Sędzia SO

SO Siedlce

Kozłowski

Tomasz

Sędzia SR

SR Ełk

Krawczyk

Joanna

Sędzia SR

SR Poznań Nowe Miasto i Wilda

Kruczek

Monika

Sędzia SR

SR Bielsko-Biała

Kujawa

Iwona

Sędzia SO

SO Warszawa

Kula

Jerzy

Sędzia SO

SO Legnica

Kupczak

Dariusz

Sędzia SR

SR Lublin-Wschód w Lublinie

Kurnicki

Łukasz

Sędzia SR

SR Wrocław Fabryczna we Wrocławiu

Kuziak

Leszek

Sędzia SR

SR Kłodzko

Kysiak

Paweł

Sędzia SR

SR Leszno

Lis-Zarrias

Katarzyna

Sędzia SR

SR Bydgoszcz

Łapińska

Iwona

Sędzia SA

SA Białystok

Maciejowska

Joanna

Sędzia SO

SO Warszawa

Matysek

Agnieszka

Sędzia SR

Sędzia SRSR Kielce

Mazurek

Dorota

Sędzia SR

SR Lublin-Zachód w Lublinie

Michałek

Aneta

Sędzia SR

SR Zamość

Miszczyk

Arleta

Sędzia SR

SR w Krośnie Odrzańskim

Mitera

Maciej

Sędzia SR

SR dla warszawy-Woli w Warszawie

Mizera

Katarzyna

Sędzia SR

SR Radom

Młyński

Radosław

Sędzia SR

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

Morawski

Marcin

Sędzia SR

SR Olsztyn

Mroczkowski

Paweł

Sędzia SR

 SR Janów Lubelski

Murawska-Kołota

Bożena

Sędzia SO

SO Białystok

Musierowicz

Jolanta

Sędzia SR

SR Kutno

Musik

Agnieszka

Sędzia SR

SR Częstochowa

Mycka

Krzysztof

Sędzia SR

SR Kluczbork

Napiórkowska-Piłat

Kamila

Sędzia SO

SO Warszawa

Naszczyńska

Katarzyna

Sędzia SR

SR dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie

Nowacki

Przemysław

Sędzia SO

SO Płock

Oleszek

Lucyna

Sędzia SO

SO Przemyśl

Orłowski

Kazimierz

Sędzia SO

SO Warszawa

Owsianik

Maciej

Sędzia SR

SR Bydgoszcz

Ozimek

Marcin

Sędzia SR

SR Jelenia Góra

Paczos

Elżbieta

Sędzia SO

SO Lublin

Pawełczyk-Woicka

Dagmara

Sędzia SR

SR dla Krakowa Podgórza w Krakowie

Pawłyszcze

Dariusz

Sędzia SO

SO Kraków

Petryna

Krzysztof

Sędzia SO

SO Warszawa

Pękalski

Bogdan

Sędzia SR

SR dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie

Piaseczny

Krzysztof

Sędzia SR

SR Kozienice

Piebiak

Łukasz

Sędzia SR

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

Pietrzak

Agnieszka

Sędzia SO

SO Radom

Popek

Tomasz

Sędzia SR

SR dla Łodzi- Śródmieścia w Łodzi

Przanowska-Tomaszek

Joanna

Sędzia SR

SR dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie

Przybylska

Joanna

Sędzia SO

SO w Płocku

Przybylski

Mirosław

Sędzia SO

SO Warszawa

Przygucki

Jacek

Sędzia SO

SO w Suwałkach

Puchalski

Rafał

Sędzia SR

SR Jarosław

Razarenkow

Piotr

Sędzia SR

SR Łomża

Reiwer

Rafał

Sędzia SR

SR Chojnice

Retwińska

Małgorzata

Sędzia SR

SR Zgierz

Rogoziński

Piotr

Sędzia SR

SR Wejherowo

Rojek

Anna

Sędzia SR

SR Leszno

Rutkowska

Aleksandra

Sędzia SR

SR dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu

Rutkowski

Dariusz

Sędzia SO

SO Wrocław

Rybicka-Pakułą

Małgorzata

Sędzia SA

SA Warszawa

Rybka

Krzysztof

Sędzia SR

SR dla Łodzi- Śródmieścia w Łodzi

Rybska

Irena

Sędzia SO

SO Białystok

Ryng

Andrzej

Sędzia SO

SO Lublin

Sacharczuk

Jarosław

Sędzia SR

SR Bielsk Podlaski

Sajda

Renata

Sędzia SR

SR Stalowa Wola

Salachna

Tomasz

Sędzia SO

SO Katowice

Saramaga

Jacek

Sędzia SO

SO Przemyśl

Skowron

Andrzej

Sędzia SR

SR Tarnów

Soból-Ganiec

Ewa

Sędzia SR

SR Warszawa-Wola w Warszawie

Sosna

Dorota

Sędzia SR

SR Białystok

Srokowska

Agata

Sędzia SR

SR Oława

Stebelski

Jarosław

Sędzia SO

SO Koszalin

Stopyra

Ewa

Sędzia SR

SR Rzeszów

Styk

Mirosław

Sędzia SO

SO Lublin

Szafrańska

Urszula

Sędzia SO

SO Lublin

Szarek

Dorota

Sędzia SO

SO Warszawa

Szczepanik

Emil

Sędzia SR

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

Szczepkowska

Justyna

Sędzia SR

SR Braniewo

Szmydt

Tomasz

Sędzia WSA

WSA Warszawa

Szota

Urban

Sędzia SR

SR Myszków

Szponar

Paweł

Sędzia SR

SR Białystok

Szydłowski

Piotr

Sędzia SR

SR w Suwałkach

Szymański

Andrzej

Sędzia SR

SR Płońsk

Świeboda-Miskiewicz

Katarzyna

Sędzia SR

SR dla Warszawy- Mokotowa w Warszawie

Turek

Beata

Sędzia SO

SO Bydgoszcz

Uliasz

Marcin

Sędzia SR

SR Lublin-Zachód w Lublinie

Walczewski

Henryk

Sędzia SR

SR dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie

Walkowiak

Agnieszka

Sędzia SR

SR Elbląg

Waszkiewicz

Rafał

Sędzia SR

SR dla Warszawy-Żoliborz w Warszawie

Wesołowski

Maksymilian

Sędzia SR

SR dla Warszawy- Mokotów w Warszawie

Wiliczkiewicz

Ireneusz

Sędzia SR

SR w Rybniku

Wilk-Michalczewska

Anna

Sędzia SO

SO Rzeszów

Wilkołek

Beata

Sędzia SO

SO Warszawa-Praga w Warszawie

Zaborowski

Maciej

Sędzia SR

SR Człuchów

Zagajewska

Jolanta

Sędzia SO

SO Łódź

Zbrojewski

Konrad

Sędzia SR

SR Skierniewice

Ziemska

Anna

Sędzia SR

SR dla m.st. Warszawy w Warszawie

Zwolak

Paweł

Sędzia SR

SR Janów Lubelski

Żuk

Artur

Sędzia SR

SR Lublin-Wschód w Lublinie

Ocena Czytelników
[Razem: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

wp-puzzle.com logo